Главная
Главная Авто статьи Увійдіть в автомобільну соціальну мережу Dexpens вже сьогодні

Последние новости

Популярное

Увійдіть в автомобільну соціальну мережу Dexpens вже сьогодні

Багато людей, які володіють власним автомобілем іноді потрапляють в ситуації, коли чогось не знають і хочуть дізнатися більше про свій автомобіль і про всі переваги, особливості, а також якісь недоліки, щоб завжди бути напоготові і швидко вирішувати будь-які неполадки з автомобілем .

Адже багато людей часто звертаються в різні СТО. Але щоб знайти хорошу станцію доводиться читати відгуки, гортати сторінки в інтернеті, а іноді хочеться, щоб все було в одному місці і саме тому з'явилася автомобільна соціальна мережа Dexpens.

Дана соціальна мережа з'явилася відносно недавно, і кожен користувач повинен тут зареєструватися і тоді він отримує особистий профіль, де може створювати різні профілі свого автомобіля, розповість про свій водійський стаж, досвід про те, що може бути корисно іншим автовласникам, також розповість про своє авто, вкажіть її характеристики параметри, чи потребує вона в заміні запчастин і багато іншого.

Тобто ви отримуєте можливість створити одну площадку, де ви почнете ділитися різними своїми успіхами володіннями власного автомобіля про недоліки, поломки також можна вести витрати на обслуговування автомобіля і багато іншого.

Також ви можете складати свої власні рейтинги магазинів, станцій техобслуговування, давати поради, обмінювати або купувати машини і запчастини та багато іншого. Дуже часто така соціальна мережа допомагає початківцям автолюбителям. У соціальній мережі можна виставити нагадування, коли вам потрібно поміняти щось у вашому авто, також можна дізнатися про оптимальні витрати палива для певної марки машини.

Тому щоб стати учасником такої популярної соціальної мережі ми рекомендуємо перейти на сайт www.dexpens.com і здійснити реєстрацію.

Тут не буде нічого складного і найголовніше, що ви отримуєте можливість спілкування з багатьма автолюбителями, наша мережа поступово розвивається і набирає популярність, звичайно ж, це дозволяє нам удосконалюватися і впроваджувати якісь нові можливості і пропонувати їх нашим користувачам.

Також хотілося відзначити, що соціальна мережа - це не просто місце для розваги і спілкувань, мережа зможе принести вам користь, можливо ви не будете чогось знати, що є у вашій машині або допустимо ви не розбираєтеся в тому, як правильно зробити ремонт або заміну якоїсь деталі в автомобілі, тут вам зможуть зовсім цим допомогти і детально розкажуть. Тому реєструйтеся прямо зараз до нових зустрічей.

Джерело: https://www.dexpens.com/

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации: